Csoportjaink > Pillangó

„Menjünk a Pillangó csoportba
Nosza rajta indulás,
Bizony nem megyünk hiába,
Ott az élet oly csodás!"
Csoportszobánk a földszinti aulából nyílik. Itt sok szép virág között egy nyitott tágas ajtón léphetünk be családias, barátságos kis termünkbe. 20 kisgyermek második otthona, 3-4-5-6 évesek nagy csoportja. 12 kisfiú, kik lovagok valahány és 8 kisleány kik hercegnők mindahány. Szívesen énekelünk, zenélünk, mesélünk, verselünk, játszunk, sokat kirándulunk, sokat tornázunk.
Oberth Judit :

Mindig örömmel vagyok a gyerekek között, nagyon szeretek dajkaként dolgozni.
A mindennapi teendőim mellett igyekszem minél több időt eltölteni a gyerekekkel, játszani  ,beszélgetni velük, hogy hozzám is bizalommal forduljanak.
Teljes szívvel és lélekkel igyekszem segíteni az óvónők és a kollegáim munkáját.

Veress Dóra Klaudia :

2022-ben végeztem az ELTE Tanító – és Óvóképző Karán. Szakmai gyakorlatomat már az egyetem során végig ebben az óvodában végeztem a Katica csoportban, így már 2019 óta összeköttetésben vagyok az intézménnyel.  Örömmel töltött el, hogy az óvodavezető és a munkatársaim bizalmat szavaztak nekem és 2022 őszét már saját csoporttal indíthattam, Csilla kolléganőmmel karöltve.  Munkám során célom a biztonságos, szeretetteljes légkör megteremtése, ahol segíthetjük a gyermekek kreativitásának kibontakozását és a fejlődésüket.

Dombovári Dóra :
A Pillangó csoport Dodó nénije. 2023-ban szereztem meg diplomámat az Eötvös Loránd Tudományegyetem Tanító-és Óvóképző Karán. Fontosnak tartom, hogy óvodásaim szeretetteljes, érzelmi biztonságot adó légkörben töltsék napjaikat. A zene és a színház világa központi szerepet játszik az életemben. Ezért szeretném, ha a zenei nevelés hangsúlyos szerepet kapna a csoportunk mindennapjaiba. Célom, hogy minél több pozitív élménnyel, tapasztalattal gazdagodjanak az ovis évek alatt, boldog, egymást és önmagukat elfogadó, kiegyensúlyozott Pillangókká váljanak.